На Харківщині чиновники вкрали 18 мільйонів гривень

Правоохоронними органами Харківської області викрито організовану групу, яка заволоділа бюджетними коштами на загальну суму 18 млн грн.

Про це повідомляє Еспресо.

Злочинне угруповання складалося з 4 осіб та діяло упродовж 2014 – 2016 років.

“Шляхом зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів заволоділи коштами державного і обласного бюджетів на загальну суму 18 млн грн, виділеними на державні закупівлі обладнання та виконання робіт із реконструкції очисних споруд каналізації Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Усім членам організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, та до них застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі від 206 до 400 тис грн.

З метою забезпечення відшкодування збитків, завданих державі злочинними діями організованої групи, слідчим суддею накладено арешт на майно підозрюваних, а саме: 3 квартири в Харкові, 2 будинки в Харкові та Харківській області, нежитлові приміщення в Харкові та 3 автомобілі.