На хабарі затримали двох дніпрівських посадовців поліції

Двоє працівників керівної ланки поліції міста Апостолове вимагали гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності одного з місцевих мешканців. Хабарників затримали після передачі їм восьми тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся заявник і повідомив про неправомірні дії керівництва Апостолівського відділення поліції. Чоловік розповів, що заступник начальника міської поліції та керівник одного з секторів цього ж підрозділу вимагають з нього грошову “винагороду” за закриття кримінального провадження та припинення кримінального переслідування.

Поліцейські назвали чоловікові суму, що гарантувала йому уникнення кримінальної відповідальності, яку потрібно було передати через посередника.

Вісім тисяч доларів США “відкупних” заявник віддав посередникові у завчасно обумовленому місці. Відразу після цього 34-річний капітан поліції та 43-річний майор поліції були затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України спільними діями оперативників Дніпропетровського управління ДВБ НПУ, працівників СБУ та військової прокуратури Криворізького гарнізону.

Здирникам, у разі доведення вини, загрожує позбавлення волі до восьми років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що у соцмережі вимагають покарати детектива НАБУ, який влаштував смертельну аварію.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...