На Донеччині ув’язнили організатора незаконного референдуму

Мешканка Краматорська за організацію незаконного референдуму в 2014 році отримала 5 років в’язниці з випробувальним терміном.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

“Під час судових слухань встановлено, що в травні 2014 року мешканка Краматорська, з метою зміни меж території та державного кордону України і виведення з-під юрисдикції України окремих адміністративно-територіальних одиниць Донецької області, організувала і керувала роботою однієї з так званих дільничних виборчих комісій під час проведення незаконного референдуму на території міста Краматорська “, – йдеться в повідомленні.

Також обвинувачена контролювала і координувала роботу громадян, залучених в якості “членів дільничної комісії”. Яким видавала так звані бюлетені для голосування, розподіляла між ними обов’язки в частині формування списків громадян, які завершили вказане незаконне голосування, а також передачу бюлетенів, збройним представникам незаконній організації ДНР.

Зараз рішенням суду жінку визнано винною. За організацію і проведення незаконного референдуму жінці призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з випробувальним терміном на 1 рік.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...