На Донеччині у дитсадку зафіксовано спалах кишкової інфекції

У дитячому садку в селі Ровнополь Волноваського району Донецької області зафіксували спалах кишкової інфекції.

Про це йдеться в повідомленні Госпродпотребслужбы, – передають Українські Новини.

“За оперативним повідомленням Головного управління Госпродпотребслужбы в Донецькій області, за період з 15 по 17 червня зареєстровано спалах захворювання гострою кишковою інфекцією серед вихованців дитячого садка №38 в с. Ровнополь Волноваського району Донецької області”, – йдеться в повідомленні.

В результаті захворіли дев’ять вихованців дитсадка.

Зазначимо, що при санітарно-епідеміологічному обстеженні заклади були виявлені численні порушення вимог санітарного законодавства.

Зокрема керівництво дитсадка не представило документів, що підтверджують якість і терміни придатності харчових продуктів, а бракеражний журнал на сировину заздалегідь заповнений до кінця червня 2017 року.

Крім того, встановлено, що в дитячому саду не функціонує каналізаційна система в харчоблоці і групах. Для приготування страв і вживання використовується привізна питна вода невідомого походження (невстановленого виробника), для миття столового посуду і кухонного інвентарю та посуду використовується вода з свердловини, яка за результатами досліджень не відповідає вимогам за мікробіологічними показниками.

Зараз навчально-виховний процес дитячого садка тимчасово припинений. Протиепідемічні заходи тривають.

Нагадаємо, раніше в ООН повідомили про загрозу спалаху інфекційних хвороб на Донбасі.