На Донеччині сформували штурмовий загін поліцейського спецназу

В поліції Донеччини сформовано штурмовий загін до якого ввійшли бійці спецпідрозділу КОРД, які пройшли спецпідготовку.

Про це повідомляє Головне Управління Національної поліції в Донецькій області.

У грудні 2016 року поліція Донецької області пройшла атестацію, за результатами якої зараз формується новий штат.

Сьогодні наказом начальника поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна на посади спецпідрозділу Корпус оперативно-раптової дії призначені бійці, які пройшли всі випробування, підготовку у Києві та довели, що гідні працювати в оновленій поліції.

gbnh

“Поліція Донеччини пройшла атестацію. Є низка працівників, які повинні бути звільнені з органів Національної поліції, є ті, які будуть призначені на посади нижчого рівня, а є люди, які показали серйозні результати, і ми будемо розглядати їх на підвищення. І сьогодні на посади спецпідрозділу ми призначили тих бійців, які пройшли відповідну підготовку, які гідні. Можна сказати, з цього дня в Донецькій області починає своє існування спецпідрозділ КОРД”, – зазначив очільник поліції області В’ячеслав Аброськін.

bgnhj

Бійці йшли до цього близько року. Пройшли жорсткий відбір, курс виживання, спецпідготовку за міжнародними стандартами у Києві та отримали сертифікати КОРДу.

bghj

До цього дня дійшли тільки найвитриваліші та напрофесійніші. Сьогодні КОРД Головного управління НП в Донецькій області – потужний штурмовий загін, призначений для супроводження поліцейських спецоперацій та затримання озброєних злочинців, в тому числі – в зоні бойових дій. Командиром загону став досвідчений боєць з позивним «Тридцять третій», який, отримав найвищий бал під час складання тестів. Серед бійців – учасники бойових дій в Дебальцевому та Широкіному.

bghn

Єдиним питанням залишається кадрове забезпечення. Наразі підрозділ укомплектований приблизно на 50%. Протягом 2 – 3 місяців планується укомплектувати штат повністю.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...