На Донеччині депутат сільради у гаражі тримав власного раба на ланцюгу

Депутат сільської ради Мангушського району на півдні Донецької області тримав у своєму гаражі чоловіка, зв’язаного ланцюгом.

До місцевого відділення поліції звернувся чоловік, який почув з гаража людські крики про допомогу, – повідомляє InfoResist.

Прибувши на місце, поліцейські відкрили двері і побачили в гаражі 32-річного чоловіка, зв’язаного ланцюгом по руках і ногах. Він був сильно п’яний.

«З’ясувалося, що потерпілий жив і працював у депутата, він зловживав алкоголем. У той день він ходив по селу п’яний, поводив себе агресивно і чіплявся до громадян. Жителі знали, у кого працює дебошир, і попросили його заспокоїти. Роботодавець зв’язав свого знайомого і закрив у гаражі, пояснивши, що іншого вибору в нього не було», – повідомили в поліції.

Відомо, що потерпілий був працівником СТО, яке і належало депутату. Сам потерпілий стверджує, що його побили за відмову від роботи.

За фактом події вже порушено кримінальну справу про незаконне викрадення людини.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала депутата самопроголошеної “Євпаторійської міської ради” окупаційної влади. Під час незаконної анексії Кримського півострову він брав активну участь у захопленні адміністративних будівель органів державної влади та місцевого самоврядування України.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...