На Дніпрі заступила на службу водна поліція

Водна поліція з новим обладнанням заступила на службу в річці Дніпро.

Водна поліція з новим обладнанням захищатиме Київ не лише з води, а й з повітря. Квадрокоптери річкової поліції моніторитимуть ситуацію на Дніпрі та будуть насилати всю інформацію на берег, – йдеться в сюжеті ТСН.

У разі потреби на порятунок у біді чи затримання порушника вирушать патрульні, допомагати котрим можне навіть спецпідрозділ КОРД.

Дніпро в районі столиці пильнуватимуть п’ять десятків копів. Їх завданням буде нагляд за дотриманням швидкісного режиму та маневрування учасниками руху на воді, перевірка на тверезість керманичів, боротьба з браконьєрами тощо.

Мрією річкових патрульних є отримати техніку, котра дозволить наздоганяти водні мотоцикли – навіть нові катери на це нездатні.

Тренування нових копів були дуже видовищними, але посадовці відкидають навіть думку про те, що це було шоу – кажуть, загони спеціального призначення постійно відточують свою майстерність, тож тренування роблять не для красивої картинки. Керівництво правоохоронних органів обіцяє, що невдовзі подібні підрозділи з’являться по всій Україні.