На Черкащині зірвали спробу перейменувати вулицю, названу на честь Героя АТО

З тріском провалилася спроба «топонімічного червоного реваншу» в Катеринополі на Черкащині.

Сесія місцевої селищної ради зробила спробу перейменувати вулицю, нещодавно названу на честь Героя АТО Руслана Бобурова на вулицю імені більшовика Печиборща, який встановлював радянську владу в Катеринополі, – повідомляє Сossackland.

Три десятки ветеранів АТО, присутні на сесії, вітали рішення селищної ради: лише дві депутатки «утрималися», решта ж народних обранців проголосували проти наруги над пам’яттю загиблого українського воїна та проти спроби відвертого порушення Закону про декомунізацію.

viber-image-1024x768

Про Руслана «Німця» ходили легенди. Говорили, що він один вартий цілої роти солдатів, і що немає зброї, яку він не міг би вивчити і використати проти ворога на усю її потужність. Усі, хто хоч раз був у батальйоні «Айдар», чули розповіді про «Німця» – цим позивним сепаратисти лякали своїх новачків і радили не потрапляти на лінію вогню «Німцевого» кулемета, який він жартівливо називав «Машка» і зенітної установки, яку називав «Мамка». Зате небагато хто знав, що за позивним «Німець» ховається російське прізвище Бобуров – справжнього патріота України з черкаського Катеринополя.

Руслан Бобуров
Руслан Бобуров

Він загинув 31 січня 2015 року під час підлого обстрілу ворогом ТЕС у місті Щастя на Луганщині. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відзнаками «Холодний Яр» та «За оборону Луганського аеропорту».

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...