На Буковині у сім’ї, яка купила гаджети «Apple», забрали субсидію, – ЗМІ

В Україні органи соцзахисту почали забирати субсидії через покупки субсидіантами дорогих гаджетів.

Один з таких випадків стався у Заставнівському районі Чернівецької області – особа отримувала субсидії у сумі 21 тисяча гривень, але при цьому мала змогу придбати продукцію компанії “Apple” на суму 52 тисячі гривень. Після перевірки органами соцзахисту субсидію забрали, – повідомляє Молодий Буковинець з посиланням на начальника обласного департаменту соціального захисту населення Віталія Савкіна.

“За результатами цієї перевірки, в першому кварталі 2018 року від Мінфіну отримано рекомендації на припинення отримання субсидій для 179 тисяч осіб, із них за результатами перевірки підтверджено та призупинено переплат по 185 особах на суму 339 тисяч гривень. Не була винятком і наша область. Наприклад, у Заставнівському районі особа отримувала субсидії у сумі 21 тисяча гривень, але при цьому мала змогу придбати продукцію компанії “Apple” на суму 52 тисячі гривень. У Чернівцях одним із членів сім’ї, які теж отримували майже 21 тисячу гривень субсидій, було придбано запальничок на 100 тисяч гривень”, – розповів Савкін.

У департаменті соцзахисту зазначають, що отримувачі субсидій несуть повну відповідальність за подання недостовірних даних і зобов’язані повернути надміру перераховану суму житлової субсидії з місяця, в якому було виявлено порушення.

За інформацією департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА, понад 130 тисяч домогосподарств в області отримували субсидії під час опалювального сезону.

Нагадаємо, минулого місяця ЗМІ повідомили про різке скорочення розмірів субсидії на оплату комунальних послуг. Також,  раніше журналісти ІНФОРМАТОРа спробували з’ясувати, чи справді витрати на “комуналку” є настільки значним фінансовим тягарем для більшості громадян України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...