На Банковій вимагали усунути сепаратистів від влади у звільнених містах Донбасу

Сьогодні, 14 квітня, під Адміністрацією президента у Києві пройшов мітинг з вимогою очистити адміністрацію звільнених міст Донецької та Луганської областей від сепаратистів та колаборантів.

Про це повідомив кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

У акції взяли участь близько 20 осіб. Як пояснив спікер протесту Денис Казанський, представники громадськості вимагають притягти мерів-колаборантів до кримінальної відповідальності.

1

1

1

“У Дружківці мер Валерій Гнатенко, який навесні 2014 року підтримував сепаратистів, створив “муніципальну поліцію”. Очолив цю структуру друг Гнатенка – сепаратист Сергій Бережний, який в період окупації міста очолював міліцію Дружківки і співпрацював з людьми Гіркіна.

Збереглася газета з інтерв’ю Бережного (червень 2014 року), в якому він хвалився, що його підлеглі патрулюють місто разом з представниками “ополчення”. Чим в той період займалося “ополчення”, ми всі добре знаємо. Викрадення людей, мародерство, грабежі, віджимання машин.

У Слов’янську “ополченці” Гіркіна взагалі вбили чотирьох прихожан місцевої протестантської церкви. Виходить, що Бережний повинен нести відповідальність за всі ці події, якщо його люди діяли спільно з “ополченням”. Але за минулі три роки ніхто навіть не подумав залучити зрадника до відповідальності”, – наголосив журналіст.

111“Дружківку просто здали відвертим ворогам і злочинцям.

І така ж ситуація в інших містах Донецької та Луганської областей. З цим не можна миритися”, – аргументували учасники акції.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що у Києві біля відділення “Сбербанка” націоналісти запалили фаєри та розгорнули закривавлену карту України з вимогою припинити діяльність фінустанов країни-агресора.

Фото – Роман Пєтушков 

для ІНФОРМАТОРа