1 C
Kyiv
Субота, 2 Березня, 2024

МЗС США та Польщі обговорили спільні інтереси та виклики: торкнулися питання України

Уряди США та Польщі провели стратегічний діалог, на якому обговорили спільні інтереси, загрози та виклики. Представники обох країн говорили не тільки про співпрацю країн, а й про російську загрозу та ситуацію в Україні.

Про це йдеться у заяві Держдепартаменту США.

Консультації проходили між міністром закордонних справ Польщі Збігнєвим Рау і держсекретарем США Ентоні Блінкеном, також в них взяли участь міжвідомчі і міжміністерські представники обох урядів.

Діалог торкнувся тем безпеки на східному фланзі НАТО через російську агресію та територіальної цілісності України.

“Цей стратегічний діалог проводиться у критичний момент. Це демонструє силу та важливість двосторонніх відносин, оскільки Сполучені Штати та Польща зосереджені на проблемах безпеки на східному фланзі НАТО через російську агресію. Американо-польська співпраця відповідає нашим спільним цілям забезпечення безпеки та підтримки демократичних устремлінь білоруського народу, а також мети європейської та євроатлантичної інтеграції України”, – йдеться в повідомленні.

Також, обидві сторони висловили тверду відданість суверенітету та територіальній цілісності України та взяли на себе зобов’язання координувати дії для стримування будь-якої подальшої російської агресії.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>