Миколаївщина через сніг перекриє всі дороги

Миколаївщина готується перекрити усі дороги державного та місцевого значення відразу після початку снігопаду.

Про це сказав заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь під час засідання штабу з питань погіршення погодних умов на території області, – повідомляє Укрінформ.

«З першими сніжинками 6 січня Служба автодоріг відразу ж перекриває всі дороги за основними напрямками. Робимо це синхронно з Херсоном, Кіровоградом та Одесою. Ілюзій немає – до нас йде снігопад. Дуже великі проблеми під час попередньої боротьби зі стихією були якраз у тому, що застрягали машини, і люди замерзали, до них доводилося доставляти допомогу всіма правдами і неправдами», – сказав Бонь.

Він також зазначив, що застряглі машини не дають можливості працювати снігоприбиральній техніці. Тому, щоб цьому запобігти, дороги будуть перекриті.

Заступник голови ОДА наголосив, що всі служби у різдвяні свята працюватимуть в цілодобовому режимі, у них є все необхідне, щоб нормально виконувати покладені на них обовязки.

Медичній службі рекомендовано вже 5 січня госпіталізувати усіх породіль, які найближчими днями мають народжувати.

За прогнозами Гідрометцентру, на Миколаївщині з 6 по 7 січня прогнозуються інтенсивні снігопади і заметілі, на дорогах ожеледиця, замети і сніговий накат. Вітер північний 17-22 м/с, місцями 25 м/с.

Опади будуть набирати силу, починаючи з півдня області, міста Очакова, і прямуватимуть в бік міста Дніпра. 6 січня зниження температури до 7-12 морозу, 7-8 січня до 14-19 морозу.

Як повідомлялося раніше, на Закарпатті 19 населених пунктів залишилися без електроенергії.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...