Ми наполягали на розірванні угод з РФ з 2014 року, – Ляшко

Політик нагадав, що ще у 2014 році його команда зареєструвала законопроекти про розірвання всіх угод з РФ та про націоналізацію майна агресора.

«Ми наполягали на розірванні угод з Росією з 2014 року. Це угоди про військове співробітництво, співробітництво в сфері розвідки, військових перевезень, зв’язку тощо. Не Президент, не уряд, не МЗС не ініціювали розірвання цих угод. Ми це зробили і парламент прийняв наші законопроекти. Це показує, що нинішня влада не здатна бачити далі свого носа. Вони діють виключно заради власних рейтингів перед виборам, а не в інтересах України», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ зазначив, що на сьогоднішній день між Росією та Україною діють декілька десятків військових договорів. Зокрема, про оренду аеродрому «Нитка» та базування Чорноморського флоту в Криму.

«І уряд, і МЗС, і Адміністрація Президента були проти розірвання цих угод. Сьогодні ж перед виборами вони раптом згадали, що ці договори треба розірвати. Тобто, влада приймає рішення в погоні за власними рейтингами. Рішення ж потрібно приймати, виходячи з інтересів українців, національної економіки, національного виробництва та добробуту людей. Вінстон Черчилль колись сказав: «Державні діячі дбають про майбутні покоління, а політики – про майбутні вибори». От нинішня влада – це не державні діячі, а погані політикани!», – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, Ляшко у день народження прозвітував про роботу в парламенті.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...