Ми будемо добиватися повернення державних гарантій для «чорнобильців», – Ляшко

Фракція Радикальної партії буде добиватися розгляду у парламенті законопроекту №4442, який передбачає відновлення державних гарантій і соціальних прав жертвам і ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Про це під час заходів з вшанування пам’яті жертв техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції заявив лідер РПЛ Олег Ляшко, – передає ІНФОРМАТОР.

«Ми сьогодні чуємо багато привітань від вищих представників влади. Вони розказують, що пам’ятають подвиг жертв Чорнобиля, але насправді вони палець об палець не вдарили для того, щоб відновити державні гарантії і соціальні права «чорнобильців». Нам розказують про те, що немає грошей. На зарплати прокурорам і суддям по триста тисяч гривень в місяць гроші є, а на те, щоб копійчані пенсії видати «чорнобильцям», щоб вони могли купити ліки і підтримати себе – на це в них грошей немає», – заявив політик.

Ляшко нагадав, що минулого тижня парламентська більшість провалила законопроект №4442, який передбачає перерахунок пенсій для «чорнобильців» та відновлення соціального і медичного забезпечення, які були зупиненні рішенням уряду Миколи Азарова.

«Ми будемо добиватися, щоби депутати розглянули цей законопроект, і щоби програми і гарантії для «чорнобильців» були відновлені», – пообіцяв політик.

Нагадаємо, постраждалі у результаті катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, їхні рідні та небайдужі громадяни влаштували протест біля пам’ятного знаку жертвам аварії на АЕС.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...