Ми мусимо дати громадянам право на самозахист, – Мосійчук

У 2017 році в Україні слід виправити помилки, допущені в реформах правоохоронних органів, та законодавчо врегулювати обіг цивільної вогнепальної зброї.

Про це народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив в ефірі телеканалу “Рада”.

“Безумовно, реформа правоохоронних органів була необхідна, але наслідки її проведення нині потребують значних корегувань.

Особи, що брали на себе персональну відповідальність за реформу, зокрема Хатія Деканоїдзе, зараз її не несуть. Нема з кого спитати за провал переатестації, втрату професійних кадрів, розбалансування всієї структури.

Зокрема, трагедія в Княжичах викрила проблему координації дій між різними підрозділами Національної поліції. В новому році потрібно здійснити низку заходів для виправлення цієї ситуації”, – сказав парламентар. 

Політик зауважив, що всі ці проблеми не мають стати на заваді прийняття в 2017 році Закону 1153-1, який передбачає вільний обіг вогнепальної зброї.

“Ми не плануємо роздавати зброю всім підряд, потенційні власники повинні будуть проходити відповідну перевірку. Але ми маємо легалізувати наявну зброю і дати громадянам право на самозахист. Головне – слід пам’ятати, що це право дається разом із суворою відповідальністю”, – наголосив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше народний депутат Дмитро Лінько заявив, що ухвалення закону про цивільну зброю сприятиме декриміналізації українського суспільства.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...