Мою дружину вбили ті самі люди, що підірвали Мосійчука, – Адам Осмаєв

Командир батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв розповів про те, як померла його дружина, Аміна Окуєва.

Аміна Окуева і Адам Осмаєв перед обстрілом поверталися до Києва з іншого регіону. За кермом автомобіля знаходився Адам. На залізничному переїзді їх машину почали обстрілювати. “Навколо мене все розліталася, панель вся”, – згадує Адам Осмаєв.

“Нападники потрапили також у двигун і машина зупинилася. Я намагався надати першу допомогу Аміні, але їй в голову влучили…”, – розповів Осмаєв.

Він також припустив, що вбивство здійснене тими самими людьми, котрі здійснили замах на народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука. “Тут діє якесь російське угрупування”, – сказав він.

Зазначимо, що сам Мосійчук в ефірі Еспресо.ТВ також заявив, що схиляється до думки, що замах на нього та на ветеранів АТО Аміну Окуєву й Адама Осмаєва вчинено однією й тією ж групою “терористів-кадирівців”.

Нагадаємо, автомобіль, в якому їхали Аміна Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв, обстріляли поблизу Глевахи на Київщині.

У зв’язку з вбивством у Київській області введено план-перехоплення «Сирена».

Нагадаємо, у червні на Окуєву та Осмаєва вже був здійснений замах, однак тоді бійцям вдалося себе захистити, поранивши самого нападника. Згодом Окуєва розповіла про другого кілера з вибухівкою, який планував убити Осмаєва.

Також невздовзі Мосійчук повідомив, що в Україні планувалися убивства ряду провідних політиків.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...