Мосійчук взяв участь в роботі італійської виставки сільськогосподарських корпорацій

З 10 по 12 травня в Болоньї (Італія) пройшла найбільша європейська виставка плодово-овочевих виробників “MACFRUT 2017” .

На запрошення однієї з найбільших продовольчих сільськогосподарських корпорацій Італії народний депутат Ігор Мосійчук взяв участь у роботі міжнародної експозиції.

“Величезний асортимент представлений сільгоспвиробниками Італії та інших країн Євросоюзу, вражає. Сучасна переробка, фасовка та упаковка. Овочі, фрукти, ягоди, гриби.

1Європейський ринок сільгосппродукції через надзвичайно низькі квоти залишається майже недоступним для українського виробника, представники яких теж брали участь у виставці”, – зауважив член парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка на своїй сторінці у Facebook

Політик додав, що на цьому європейському напрямку реалізації своєї продукції український виробник потребує урядової підтримки.

1

“Для цього уряд мусить прислухатись до пропозицій Радикальної партії Олег Ляшко і від кредитно-сировинної економіки перейти до політики економічного націоналізму, жорсткого протекціоналізму національного виробника, відродження власного в тому числі і сільськогосподарського виробника.

Співпраця українських та європейських сільгоспвиробників можлива, але її налагодження не можливе без реальної підтримки нашого виробника з боку держави”, – акцентував Мосійчук.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка закликав до громадського обговорення запровадження пенсійної реформи в Україні.