Мосійчук розповів, хто допоміг організувати зустріч Осмаєва з кілером

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук розповів нові подробиці замаху на життя командира батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва.

За словами Мосійчука, підготовлений в Росії кілер, домовився про цикл інтерв’ю з Адамом Осмаєвим та Аміною Окуєвою через помічницю Савіка Шустера.

Політик зазначив, що сьогодні відбулась вже четверта їхня зустріч.

Їдучи в автомобілі з Аміною і Адамом кілер зупинився і попросив пересісти їх обох на заднє сидіння щоб нібито зробити фото для журналу. Коли вони пересіли кілер сказав, що привіз їм подарунок – дістав пістолет “глок” і тричі вистрілив в Адама, – повідомив Мосійчук.

За інформацією депутата, наразі в Осмаєва тяжкі пошкодження – переламані ключиці, пробиті легені і кулі застрягли в хребті.

В момент коли кілер почав стріляти по Адама миттєво спрацювала реакція в Аміни і вона у відповідь випустила 4 кулі. По суті цим самим нейтралізувавши нападника. В кілера чотири кульових поранення, стан стабільний, видалена частина легень, – повідомив депутат, додавши, що Окуєва дає покази правоохоронцям, передає всім вітання, дуже турбується за чоловіка.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...