Мосійчук пропонує розглянути заяву Білецького щодо корупції в Національній Гвардії

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук, перший заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, запросив на найближче засідання комітету народного депутат Андрія Білецького та командуючого Національною гвардією України генерал-лейтенанта Юрія Алерова.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

“Мій колега, народний депутат Андрій Білецький днями публічно звинуватив керівництво Національної гвардії України в корупції та призначенні на керівні посади офіцерів-сепаратистів”, – пише Мосійчук.

Політик зазначив, що ця заява привернула увагу громадськості та викликала значний суспільний резонанс. Справа державного значення – під питанням обороноздатність країни.

“А тому я вважаю за потрібне встановити істину та справедливість. У разі, якщо висунуті Білецьким обвинувачення підтвердяться – ми маємо вжити невідкладних заходів по очищенню рядів Нацгвардії”, – заявив Мосійчук.

15977355_1832379010336611_4271762157973812997_n

В зв’язку з цим, Ігор Мосійчук як перший заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ініціює запрошення на найближче засідання комітету, що відбудеться вже завтра, 18 січня, народного депутата Андрія Білецького та командуючого Національною гвардією України генерал-лейтенанта Юрія Алерова, щоб заслухати обидві сторони та зробити висновки з їх доповідей.

Нагадаємо, раніше політик заявив, що Начальник Головного управління Національної поліції України у Києві Андрій Крищенко ніяким чином не відреагував на депутатське звернення із переліком адрес підпільних гральних закладів у Києві.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...