Мосійчук пояснив, чому не братиме участь у конкурсі на посаду голови Нацполіції

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що конкурси на посади керівників мілітарних структур – це абсурд.

Про це політик повідомив в ефірі телеканалу 112-Україна.

Наприкінці грудня минулого року лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що рішенням фракції Мосійчук делегований для участі в конкурсі на посаду голови Національної поліції України.

“Я звичайно, щиро вдячний фракції та особисто Олегу Ляшку за довіру, але вважав і вважаю, що проведення конкурсів на посади керівників правоохоронних, мілітарних структур абсурдом. Так скоро можна почати обирати командирів військових частин і голосуванням вирішувати йти в атаку чи ні”, – заявив народний депутат.

“Це вкрай небезпечно, а особливо в часі війни, а тому коли я довів цю свою позицію до Лідера Радикальної партії Олега Ляшка, він зі мною погодився і саме через це а ні я, а ні будь який інший представник нашої партії в конкурсі на посаду голови Національної поліції не братиме”, – підсумував Мосійчук.

Політик також додав, що протягом проведення цього конкурсу він оприлюднить бачення команди Радикальної партії на реформування та удосконалення роботи Нацполіції.

Нагадаємо, раніше Ігор Мосійчук заявив, що поведінка екс-міністра транспорту Червоненка принижує окремо взяту людину і українців в цілому.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...