#Мій_патріарх_Філарет – новий челендж набирає обертів

На хвилі загострення питання щодо надання Українській православній церкві автокефалії, народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий запустив у мережі Facebook челлендж на підтримку предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета.

Так, нардеп розповів на своїй сторінці у Facebook про випадок спілкування зі священослужителямі. Цей діалог спонукав Лозового запустити челендж у мережі, щоб довести, що Філарет – єдиний можливий патріарх УПЦ.

“Давайте покажемо, що нас – більше, і підтримаємо Святійшого молитвою і хештегом #мій_патріарх_Філарет“, – закликав нардеп.

До челленжду одразу залучилися однопартійці Лозового та інші користувачі мережі. Видання ІНФОРМАТОР також виступило на підтримку Філарета. За короткий час пост набрав майже 600 репостів, 200 коментарів, та понад п`ять тисяч лайків.

Переважна кількість користувачів вважають Філарета єдиним можливим настоятелем Української автокефальної православної церкви.

Іван КогутФіларет в сучасній Україні найбільше доклав зусиль для створення Української автокефальної православноі церкви. Тому він повинен бути її настоятелем. Це має бути зрозуміло кожному. І Слава Богу що в Україні є такий Патріарх.

Вікторія Репецька-КрохмальЧас все розставить по своїх місцях! Він вже повертає історичну справедливість через більше, ніж 300 років. І, дякувати Богові, ніколи вже москальські кегебешні попи не будуть керувати українцями!

Анатолий ПанасенкоПатріарх Філарет – серйозна та пристойна людина, зараз він, можна з упевненістю сказати, духовно очолює християнську православну церкву в Украіні, і є достойно лідером та зачинателем нашоі, так би мовити, незалежноі віри. Других, навіть тих, хто хоч би близько міг прирівнятись до нього в цій справі, нема ні в Украіні, та й нема і в росіі (колись це була одна церква, але він постраждав за погляд свій на віру).

Галина ДяченкоФіларету многії літа! Він зробив велику історичну справу: повернув Україні віру в справедливість, доказав всьому світу, що те, що вкрадено, треба повернути!!!

Иванна КаспрукЛюди добрі, зрозумійте одне, що якби небуло Філарета і церкви КП, то Путін вже був би у центрі Украіни. Хто ж людей захистив якби не вони.

Любов КравцоваОчолити єдину церкву повинен Філарет! Він на ділі, на конкретних справах довів свою любов до Украіни!

Валентин ШмигельськийФІЛАРЕТ 27 років боровся за Українську Церкву, Державність. ФІЛАРЕТ ПАТРІАРХ УКРАЇНИ!!!!

І це тільки кілька перших коментарів. Отже, більшість українців підтримують Філарета як голову Української автокефальної церкви.

Нагадаємо, що під час подій грудня 2013 — січня 2014 року Філарет неодноразово висловлювався на підтримку Євромайдану.

Патріарх вважає що церква допомогла постраждалим студентам, які сховались в Михайлівському монастирі бо вона має виконувати християнські заповіді: «Люби ближнього свого, як самого себе. І, оскільки, ці люди, які постраждали від міліції і не мали можливості, де сховатися, тому, вони звернулися до нас, в Михайлівський монастир, і монастир прийняв їх, напоїв чаєм, тобто, дав їм притулок. І народ це дуже високо оцінив, згадав давні часи, коли під час монгольської навали гнані татаро-монголами ховалися в храмах, зокрема, в Десятинній церкві, яка були зруйнована і загинули люди, які там рятувалися».

20 лютого 2018 року в Михайлівському Золотоверхому соборі патріарх відслужив разом з духовенством панахиду за спокій душ розстріляних учасників Революції Гідності.

Нагадаємо, митрополит УПЦ МП звинуватив Київ у війні на Донбасі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...