Місцева влада Рівненщини безсила проти свавілля з боку управління Держпраці, – Мосійчук

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук повідомив, що представники місцевої влади Рівненщини не можуть чинити опір незаконним діям Державної служби з питань праці.

“Жоден державний орган чи ЗМІ Рівненщини не може отримати належне пояснення щодо свавілля, яким займаються керівник управління Держпраці Наконечний та начальник експертно-технічного центру Карп’юк”, – наголосив політик.

Мосійчук також додав, що уповноважений з прав людини у Рівненській області склав три протоколи щодо начальника експертно-технічного центру Держпраці Карпюка за порушення права громадян на інформацію. А рішенням обласного Апеляційного суду його визнали винним у скоєні адміністративних порушень.

Депутат наголосив, що “все це робиться з дозволу вищого керівництва”, та звернувся з вимогою до Романа Чернеги відреагувати на таку кричущу ситуацію.

Нагадаємо, раніше Мосійчук заявив, що глава Держпраці Роман Чернега перетворив  відомство у рекетирську структуру, яка знищує конкурентні фірми заради монополії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...