Мін’юст має намір заарештовувати банківські рахунки онлайн

Міністерство юстиції буде переймати досвід Хорватії у впровадженні системи електронних арештів банківських рахунків.

Як заявив директор департаменту з питань правосуддя і національної безпеки Олександр Олійник заявив, що після введення в Хорватії електронного арешту коштів суттєво покращилася ситуація з виконанням судових рішень, – повідомляє Дзеркало Тижня.

З початку 2011 року З 8,1 млн документів про стягнення коштів на загальну суму 39,7 млрд євро кількість виконаних документів склала майже 7 млн документів (82%) на суму понад 23 млрд євро (58%).

“Це стало можливим завдяки тому, що Фінансове агентство, яке є провідною хорватською компанією у сфері фінансового посередництва, має можливість надавати банкам електронне розпорядження про блокування коштів протягом 60 хвилин. Так як сам процес відбувається протягом декількох хвилин, у боржника немає можливості вивести кошти з рахунків”, – зазначив представник Мін’юсту.

Він додав, що всього через кілька років після введення електронного арешту коштів за оцінками, складеними для доповіді Світового банку Doing Business-2017, Хорватія піднялася з 52 на 7 місце.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...