Мінсоцполітики запровадило нові правила фінансування ветеранських організацій

Після низки скандалів із фінансуванням ветеранських організацій Мінсоцполітики запровадило нові правила виділення грошей.

Тепер кошти нараховуватимуть лише після ретельного аналізу, адже на 20 мільйонів бюджетних грошей для ветеранських організацій виявилося 38 претендентів, – йдеться в сюжеті 24 каналу.

У статті витрат є оренда офісів, подорожі керівництва, проживання, харчування і купівля квітів для урочистостей. Як правило, ветеранські організації зі стажем звикли, що ніхто не цікавиться, як ті гроші витрачались.

Опоненти апелювали і кажуть, що громадська робота на те й громадська, бо передбачає самовіддачу на волонтерських засадах, а не за зарплату.

Новостворені ветеранські організації, які виросли з патріотичного волонтерського руху переконують, що ці гроші варто витрачати на підтримку і допомогу тим, хто повернувся з війни нинішньої, а не фінансувати ностальгію радянських ветеранів за георгієвськими стрічками та червоними знаменами.

У Мінсоцполітики вирішили, що спеціально створена комісія проведе експрес-аудит всіх поданих заявок і чесним організаціям компенсує витрати не більше 20% від заявленої суми. Решті таки доведеться вчитися жити скромно.

Нагадаємо, що голову однієї з ветеранської організацій помітили за водінням шикарних автівок.