Міністр спорту Вірменії подав у відставку і приєднався до протестів

Виконуючий обов’язки міністра спорту і у справах молоді Вірменії Грачья Ростомян заявив про відставку і приєднався до протестів опозиції.

Ростомян стверджує, що зробив це за призовом лідера партії «Процвітаюча Вірменія», членом якої є. Він також закликав партію «Дашнакцутюн» і Республіканську партію Вірменії «приєднатися до народу і підкоритися його вимогам», – передає місцеве видання Панорама.

Зранку демонстранти почали збиратися на Площі Республіки в Єревані після заклику Пашиняна продовжити протести. Поліція Вірменії стягнула спецтехніку на демонстрації.

Попри відставку прем’єр-міністра Сержа Саргсяна протестувальники стверджують, що їхні вимоги не виконані. Вони домагаються дострокових виборів та усунення партії влади.

Нагадаємо, 16 квітня майже півсотні протестувальників звернулися за медичною допомогою після сутичок з поліцією у Єревані.

19 квітня демонстранти почали бокувати уряд. Поліція затримала сотню осіб. Під час протестів невідомі побили журналіста.

Вже 20 квітня демонстранти почали блокувати автошляхи.

22 квітня поліція Вірменії затримала лідера протестів Пашиняна. Згодом прокуратура Вірменії підтвердила затримання трьох депутатів, попри недоторканість.

Євросоюз закликав владу Вірменії налагодити діалог з опозицією. США також закликали владу і опозицію Вірменії до діалогу.

Опозиціонери заявили, що хочуть зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...