Site icon ІНФОРМАТОР

Міністр оборони Умєров заявив про створення нової посади – військового омбудсмена

Новопризначений міністр оборони Рустем Умєров анонсував створення посади військового омбудсмена на щорічній зустрічі “Ялтинської європейської стратегії” (YES) у Києві.

«Найбільшим пріоритетом для нас є наші військові, їх життя, безпека й гідність. Ми маємо започаткувати нову філософію ставлення до військових і зробити все можливе і навіть неможливе, аби наші військові були забезпечені всім необхідним – зброєю, оснащенням, формою, їжею, засобами захисту, медичним обслуговуванням, освітою, підготовкою і всім іншим», – зазначив міністр оборони.

Умєров аноснував масштабну цифровізацію процесів у міністерстві, а також започаткування нової посади – військового омбудсмена.

За його словами, наразі Сили оборони країни налічують 1 мільйон військовослужбовців, з яких близько 800 тисяч – служать безпосередньо в лавах Збройних сил України.

«Наша армія одна з найбільших, найсильніших і найбільш мотивованих у світі. Оскільки знаємо за що ми боремося і б’ємося – за наших людей, наші домівки, нашу свободу. Українське військо жертвує своїм життям за цінності свободи», – наголосив голова міноборони.

 

Exit mobile version