Міністр оборони розповів про головні досягнення ЗСУ в 2017 році

У 2017 році Збройні сили України не зробили «жодного кроку назад», незважаючи на провокації ворога.

Про це міністр оборони України Степан Полторак написав на своїй сторінці у Facebook, вітаючи військовослужбовців та громадян з Новим роком.

«2017 рік був сповненим звитяги і самопожертви. Наше військо щоденно демонструвало, захищаючи державний суверенітет та українські землі від агресора. Ми не зробили жодного кроку назад, незважаючи на провокації ворога. Збройні Сили стали сильнішими й упевненішими в українській перемозі. І ця упевненість надає сил і наснаги в тому, що ми робимо», – заявив він.

За словами міністра, військовослужбовцям вдалося багато зробити, тому що вони відчували й відчувають підтримку всього народу України.

«Наше військо значно поліпшило своє тактичне становище. Ми навчилися генерувати та виконувати стратегічні речі», – додав Полторак.

Водночас, підбиваючи підсумки року, він зазначив, що Збройними силами «успішно реалізовано головні завдання, поставлені у Стратегічному оборонному бюлетені на 2017-ий рік».

Раніше міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про прийняття на озброєння Збройних Сил України польського безпілотника Fly Eye.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...