Мінінформполітики ліквідувало державний телеканал

Міністерство інформаційної політики ліквідувало український державний канал іномовлення «УТР», на базі якого було створено державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України».

Про це йдеться в указі Мінінформполітики №51 від 26 грудня 2016 року, опублікованому в газеті «Голос України» 5 січня, – пише УНІАН.

«Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» припиняє свою діяльність шляхом ліквідації. Виходячи з цього, встановлюємо термін для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення», – зазначає видання.

28 грудня 2015 року був підписаний закон про систему іномовлення України, який був прийнятий Верховною Радою 8 грудня. Цей закон визначив, що систему державного іномовлення України становитимуть державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України», створене в жовтні 2015 року, і Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».

З метою швидкого запуску телеканалу по всьому світу голова Мінінформполітики Юрій Стець у жовтні-грудні 2015 року представив «Мультимедійну платформу іномовлення України» послам Канади, Австралії, Єгипту, Туреччини, Кіпру, Ізраїлю, Греції, Болгарії та деяких інших країн, а також керівництва Світового конгресу українців.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...