Мешканці передмістя столиці вирішили самостійно посадити парк

Мешканці Вишневого та Софіївської Борщагівки у передмісті столиці прийняли рішення самостійно висадити дерева для свого парку.

Як повідомив депутат міськради Вишневого Артем Глінський, парк почнуть садити завтра об одинадцятій годині у рамках всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру».

“Місце збору: біля Церкви на межі Вишневого та ЖК «Софія» зі сторони вулиці Машинобудівників. Запрошуємо усіх охочих! Саджанці, лопати, інвентар є”, – написав Глінський.

“Віднесіться з усією відповідальністю і подивіться відео, порадьтеся із людьми як правильно посадити своє дерево! Бо кожен, хто щось посаде – буде нести за нього відповідальність! Це – ваше дерево! В нашому великому парку”, – закликав Глінський.

Він також зазначив, що заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, озеленення, збереження природно-заповідних об’єктів та поширення екологічних знань пройдуть у всіх регіонах країни.

Зазначимо, за даними Мінекології, Україна стала одним з лідерів по смертності від брудного повітря. У той же час ЗМІ повідомляють, що вітчизняні суди призначають мінімальні штрафи за незаконну вирубку українських лісів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...