Мешканці Донеччини розповіли, як бойовики “ДНР” нахабно “віджимають” квартири

У “ДНР” зачинені та покинуті господарями квартири стають ласим шматком для бойовиків – ті виносять із житла побутову техніку, а потім взагалі можуть продати помешкання.

Непоодинокі випадки, коли бойовики заселяються на місце законних господарів, – розповіли донеччани виданню “Сегодня“.

“Знайшлися умільці, які вигадали, як в правому полі “ДНР” реалізувати схему по віджиму квартир і майна людей. Імена і прізвища всім відомі. Аж до дільничних та працівників ЖЕКу, які з січня по лютий списки порожніх квартир формували. Схема така. Вибирають квартиру зі списку на основі заборгованості, “малюють” рішення суду на погашення заборгованості, на скасування рішення дають один день. Причому нікого не цікавить, одержав ти чи не одержав повідомлення. Розкривають квартиру, опломбовують майно і відвозять на склад, на термін не більше двох місяців. Потім воно йде з молотка. При цьому ще роблять боржником за “турботу” про заощадження майна”, – написав у Telegram-каналі користувач із ніком “Донецький абориген”.

“Ходили по Будьонівському району, в цивільному. Дзвонили в квартири, цікавилися, хто власник. Питали, чи є в під’їздах порожні квартири, де господарі виїхали, та хто живе в них. Начебто говорили, що шукають тих, хто незаконно здає квартири і не платить податки за це. Ці люди не представлялися, але якісь “корочки” в руках тримали. щось говорили заборгованість, мовляв, у кого борги великі – квартири виставлять на аукціон і продамо”, – каже місцева мешканка. Імені просить не називати.

“Мій будинок знаходився в тихому районі Донецька, який вважається безпечним по обстрілу. Подзвонили сусіди, сказали, що у вікнах горить світло – вони думали, що я приїхав. Пішли туди типу привітатися, стукали в хвіртку, дзвонили – ніхто не відкрив. Потім на вікнах з’явилися інші фіранки, у дворі з’явилася машина, паркан перефарбували. Стало зрозуміло, що це нові господарі. Але я будинок не продавав нікому. Зараз сусіди пишуть мені в мессендежер, що в моєму будинку мешкає якась сім’я”, – розповів вимушений переселенець Олег.

Нещодавно у ЗМІ повідомляли, що до “ДНР” та “ЛНР” масово перевозять росіян та заселяють в чужих квартирах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...