Мер міста на Донеччині отримав російське громадянство від окупаційної влади Криму, – ЗМІ

У мережі оприлюднили документи, які свідчать про те, що мер міста Добропілля на Донеччині Андрій Аксьонов ще в 2014 році подавав заявку на отримання російського громадянства.

Влітку 2014 року, коли на Донбасі йшли бойові дії, Аксьонов виїхав в анексований Крим, де звернувся з проханням про надання російського паспорта до російської окупаційної адміністрації. Місцем проживання в заявці він вказав місто Севастополь, – повідомляє Четвертая Власть з посиланням на одного з народних депутатів.

Видання зазначає, що раніше мешканці Добропілля вже приводили докази антиукраїнської діяльності Аксьонова. Зокрема, згідно з численними свідченнями, в травні 2014 року він займався організацією незаконного “референдуму ДНР” в селищі Новодонецьке, який тоді очолював. Крім того, депутат Добропільської міськради Микола Стрепоченко стверджував, що Аксьонов регулярно їздить в анексуваний Крим.

Крім того, Аксьонов, вже будучи мером, не соромився публічно висловлювати свої антиукраїнські погляди. Так, у вересні 2017 року, на сесії міської ради Добропілля Аксьонов не підтримав пропозицію депутатів міськради вшанувати пам’ять загиблих бійців АТО хвилиною мовчання.

“Я взагалі не розумію, чому ми повинні бійців АТО … У нас війна вже три роки йде, а ми тільки через два роки починаємо хвилини мовчання … Давайте хвилину мовчання по Одесі зробимо, там же теж діти згоріли. Може бути просто ввести правило починати сесію з хвилини мовчання?”, – сказав він.

Однак численні скарги місцевих жителів, а також участь Аксьонова в організації незаконного референдуму так і не спричинили ніяких наслідків. Українські правоохоронці відповідну інформацію проігнорували, підсумовує автор статті.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...