Мене звинувачують у захисті національних інтересів, – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відповів на звинувачення декількох міжфракційних груп парламенту, які виступають проти мораторію на вивезення необробленого лісу-кругляку.

Свою позицію політик озвучив з трибуни Верховної Ради.

“Шановні українці, я хочу, щоб ви почули, у чому мене звинувачують ці “молоді політики”.

Вони хочуть, щоб країну грабували: ліс вивозили, землю продавали, пенсійний вік піднімали. А усі, хто проти такої політики – такі-сякі.

Ми стояли і стоїмо на тому, що для відродження країни потрібно створювати робочі місця і захищати національні інтереси країни”, – заявив Олег Ляшко.

Народний депутат наголосив, що політики, які підтримують пограбування України, не заслуговують на повагу і підтримку.

“Ті, хто довів українців до ручки – це обмежені люди. Ганьба жити в такій країні жебраками”, – підсумував Олег Ляшко.

При цьому віце-спікер парламенту Ірина Геращенко перевищила свої повноваження та порушила регламент, увімкнувши мікрофон та взявши слово під час виступу народного депутата.

Нагадаємо, раніше народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва з вимогою переглянути тарифи на комунальні послуги в Україні.

Парламентар наголосив, що вимагає від уряду негайно проаналізувати механізм утворення нових комунальних тарифів та зрівняти обсяги виплат із реальними економічними можливостями українців.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...