Маріупольський телеканал показав передачу про “неіснуючу Україну”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку маріупольського телеканалу “МТВ” за пропагандистську програму російського ТВ в ефірі.

Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Позапланову перевірку маріупольському телеканалу “МТВ” призначено на звернення ГО “Ініціативна група “Разом!” із наріканням на трансляцію 11 лютого в ефірі цього мовника передачі “Территория заблуждений” (випуск-58 від 01.04.2014, виробництво телеканалу Російської Федерації “РЕН ТВ”).

На думку заявників, інформація, поширена в програмі, має антидержавний зміст, там простежується однобоке трактування історії України, нав`язується думка щодо неможливості існування України як держави, розриву зв’язків з Росією. Все це є ознаками порушення закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

У передачі серед іншого, лунають такі коментарі запрошених “експертів”: “До України була приєднана Новоросія, яка ніколи Україною не була…”.

Окрім того, в передачі лунає теза, що держави Україна взагалі до останнього часу не існувало, а була лише маленька губернія у складі Російської імперії.

Раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Корчинська повідомила, що в Авдіївці з’явився український телеканал.