Манафорт міг відмивати гроші Фірташа, – Bloomberg

Згідно з судовими записами, у 2008 році Фірташ інвестував у проект підприємства Манафорта $ 25 мільйонів, а через рік підприємство закрилося.

Bloomberg, з посиланням на судові записи, повідомиа, що у 2008 році олігарх Дмитро Фірташ інвестував в підприємство екс-глави передвиборної кампанії Трампа Пола Манафорта CMZ Ventures $ 25 млн. Однак будівельний проект, в який інвестувалися гроші, не запустився, а саме підприємство закрилося у 2009 році, – пише Ліга.

Адвокат Фірташа Ден Уебб стверджує, що той ніколи не передавав гроші Манафорту або кому-небудь ще зі сфери будівельного бізнесу в США.

Відзначається також, що колишній зять Манафорта Джеффрі Йохай знаходиться під слідством – ФБР підозрює його в причетності до організації фінансової піраміди.

Манафорт став керівником кампанії Трампа в червні 2016 року, але був змушений піти у відставку двома місяцями пізніше на тлі повідомлень про його ділових відносинах з колишнім українським диктатором Віктором Януковичем.

Фірташа в США звинувачують у змові з метою виплатити щонайменше $ 18 млн хабара за видобуток титану в Індії і продати його чиказькій компанії.