Ляшко зустрів День Незалежності на передовій

Мир в Україні можна відновити тільки з сильною армією, наголосив Олег Ляшко, вітаючи бійців з Днем Незалежності в артилерійській частині на Луганщині. 

Політик підкреслив, що добиватиметься збільшення фінансування на оновлення техніки та спорядження для бійців, – повідомляє прес-служба РПЛ.

 

«Для мене велика честь вітати бійців зі святом. Моя мама родом з Білокуракінського району Луганської області і я дуже хочу, щоб ми туди повернулися. У мене багато людей питають – коли ми відновимо мир в Україні? Відповідь моя проста – коли матимемо сильну армію! Бо коли ми слабкі – кожен намагається нами маніпулювати. А сила країни – в сильній армії, сильній дипломатії і сильній нацбезпеці. Тому ми підтримуємо ініціативу про збільшення видатків на армію. Сьогодні з держбюджету виділяється 87 мільярдів гривень на військо. У вересні будемо голосувати за збільшення фінансування до 112 мільярдів гривень. Щоб мінімальна зарплата у військових була 15 тисяч гривень в місяць, а не 7 тисяч, як зараз», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ подякував бійцям за щоденний подвиг у боротьбі за цілісність країни і побажав повернутися додому живими.

«Сьогодні кажуть афганцям або ветеранам Другої Світової війни, що «ми вас туди не посилали». Завтра так можуть сказати і вам. Я хочу, щоб держава цінувала вас і ваш щоденний подвиг. Бо я точно знаю, що всі українці мають можливість жити під мирним небом завдяки вам, вашій службі і вашій жертовності. Минулої доби 5 чоловік загинуло на сході країни, 7 поранено. Вони віддали свої життя за нашу незалежність. Я хочу, щоб ви живими повернулись додому. Ми повернемо мир в країні завдяки вам!», – звернувся до бійців Ляшко.

 

Нагадаємо, Олег Ляшко у Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни наголосив, що держава має поважати ветеранів всіх війн і забезпечити їм достойне життя.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...