Ляшко вимагає ухвалити закон, який відновить пільги для чорнобильців

На брифінгу після Погоджувальної ради лідер Радикальної партії Олег Ляшко наголосив на необхідності відновлення пільг чорнобильцям.

«Напередодні 32-річниці Чорнобильської катастрофи, команда Радикальної партії пропонує розглянути законопроект 4442, який відновлює встановлені законом соціальні гарантії для чорнобильців. Дія закону «Про соціальний захист ліквідаторів Чорнобильської катастрофи» зупинена і лише уряд регулює виплати чорнобильцям. Конституційний суд двічі приймав рішення, що це незаконно. Законопроект повертає чорнобильцям пільги та відновлює дію Конституції», – заявив політик.

Народний депутат вимагає відновити безкоштовне харчування дітей, котрі проживають у зоні радіаційного забруднення.

«Ми сподіваємося, що буде відновлено харчування дітей у школах, які проживають на територіях, що постраждали від радіаційного забруднення: Чернігівській, Житомирській, Волинській, Київській та Сумській областях, хоча воно було копійчане. У в’язниці більше витрачають на харчування в’язнів, ніж на дітей у школах. Треба шукати можливості, щоб прогодувати дитину у школі. Найменше, що може зробити держава в подяку чорнобильцям – відновити безкоштовне харчування дітей», – підсумував лідер Радикальної партії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...