Ляшко вибиває гроші з Кабміну на ремонт дороги до Маріуполя

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від уряду відремонтувати трасу Запоріжжя-Куйбишеве-Маріуполь, відновлення якої обійдеться у 4 мільярди гривень.

Політик обурений тим, що виїхати з Маріуполя практично неможливо через розбиту дорогу. І вимагає від влади відремонтувати цю та інші траси по всій Україні у найкоротші терміни, – повідомляє прес-служба парламентської фракції.

«Щоб вибратися з Маріуполя, сьогодні, як і 240 років тому, під час заснування міста, потрібно їхати на бричках, бо «залізні коні» не витримують. Такий «подарунок» у вигляді повного бездоріжжя зробила влада маріупольцям до ювілею! Звертаюся до уряду з вимогою відремонтувати трасу Запоріжжя-Куйбишеве-Маріуполь у найкоротші терміни. Інакше – в асфальт закатаємо!», – пригрозив Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Тримати це питання на контролі Олег Ляшко доручив голові Виконкому Радикальної партії Юрію Зінченку, який є корінним жителем Маріуполя. Той знає про проблему не з чуток. Пообіцяв сприяти якнайшвидшому її вирішенню.

«Щоб вибратися з Маріуполя, потрібно їхати в об’їзд через Мелітополь. Ці незайві години життя можна було витратити на спілкування з близькими, а не на смертельні атракціони і прокльони на адресу влади. І така ситуація – скрізь по Україні. Влада, яка прирікає своїх громадян на такі муки і забирає у людей дорогоцінний час – гірше ворога, який підриває мости і знищує інфраструктуру», – підкреслив Зінченко.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...