Ляшко провів відкритий урок у рідній школі-інтернат на Чернігівщині

Щоразу під час робочої поїздки на Чернігівщину Олег Ляшко навідується до своєї альма-матер – Яблунівської школи-інтернату, де навчався з 1 по 6 класи. День останнього дзвоника не став виключенням. Колишній учень привітав теперішніх вихованців закладу зі святом, а випускникам вручив цінні подарунки та надихнув власною життєвою історією.

Про це повідомляє прес-центр Радикальної партії.

«Перед кожним із вас відкрита велика дорога, як колись переді мною. Тільки від вас залежить, чого ви досягнете в цьому житті. Тому вірте в себе і свої сили. А я нехай буду вам прикладом того, що кожен з вас може всього добитися у житті сам. І щоразу я приїжджаю сюди, щоб ви бачили – інтернатівські діти – найкращі!», – звернувся до випускників Ляшко.

Народний депутат приїхав не з пустими руками – привіз мотоблок, який йому замовляла директорка школи-інтернату. Раніше коштом політика зробили сучасний ремонт, відкрили комп’ютерний клас, дитячий садочок на 30 місць та сучасний гральний майданчик.

«Коли я тут навчався, у нас у кімнаті було по 15-20 хлопців. Тепер у кожного майже своя персональна кімната. Ремонтується корпус їдальні, дах, коридори. Тобто, інтернат міняється в кращу сторону. Дитячі спогади – найяскравіші! І вчителі повинні дати все найкраще цим дітям, щоб вони поверталися сюди завжди з радістю та любов’ю, як я це роблю. Щоб і через 30 років вони всіх пам’ятали по іменах, як я», – підкреслив політик.

Також Олег Ляшко провів відкритий урок для п’ятикласників – згадав своє інтернатівське дитинство та посидів за партою.

«Я завжди сідав на останній парті, але мене всі вчителі звідти бачили і чули. І ви по життю повинні такими ж бути. Щоб вас поважали і слухали. Але для цього треба гарно вчитися і слухатися вчителів», – зазначив Ляшко.

Нагадаємо, Олег Ляшко приїхав в рідні Прилуки, щоб взяти участь у святі останнього дзвоника в гімназії №1 ім.Георгія Вороного. Виступаючи на “лінійці”, політик на власному прикладі розповів, як простий хлопець з дитбудинку може досягти всього в житті.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...