Ляшко пропонує провести референдум по пенсійному віку і землі

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що влада не має права таємно вирішувати долю українців.

Питання, що стосуються майбутнього держави, мають публічно обговорюватись з народом, – заявив політик з трибуни Верховної Ради.

Олег Ляшко обурений проектом нового меморандуму з Міжнародним валютним фондом, який найближчим часом збирається підписати Президент України, прем’єр-міністр, голова Нацбанку та міністр фінансів.

«В обмін на мільярд доларів кредиту Україні за цим документом виставляються абсолютно «драконівські» умови. Зокрема, продаж земель сільськогосподарського призначення, підвищення пенсійного віку для українців замість підвищення пенсій, на чому наполягає Радикальна партія, скорочення видатків на освіту та медицину, в результаті чого на одну область залишиться не по 3 лікарні та по 20 шкіл, як зараз, а й по одній не буде. Крім того, продовжиться підвищення тарифів та обмеження інших соціальних пільг. Все це консервує нашу державу як «бананову республіку», що не можна допустити», – наголосив народний депутат.

Олег Ляшко закликав Президента України та прем’єр-міністра публічно обговорити з українцями запропоновані Міжнародним валютним фондом вимоги.

«Ми вимагаємо від Президента та уряду за участю лідерів фракцій парламенту негайно обговорити проект меморандуму, готовий до підписання. Адже потім, на виконання цього документу, уряд буде вносити ці законопроекти на розгляд Верховної Ради. А питання про продаж землі та підвищення пенсійного віку ми вимагаємо винести на всеукраїнський референдум, щоб українці сказали своє слово», – підкреслив парламентар.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко опублікував звернення до влади щодо неприпустимості співпраці з МВФ.

Також політик неодноразово заявляв, що підписання меморандуму з МВФ несе критичні загрози для України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...