Ляшко – рятувальникам: Дякую за 17 тисяч врятованих життів!

150 мільйонів гривень на житло для рятувальників і ще мільярд – на оновлення техніки.

Такі суми вимагає закласти до держбюджету на наступний рік Олег Ляшко. Також політик добивається підвищення мінімальної зарплати для працівриків ДСНС до 10 тисяч гривень.

Про це лідер Радикальної партії заявив на урочистостях з нагоди професійного свята рятувальників.

“Рятувальники – це найпочесніша професія. Ці люди заслуговують тільки на найкращі слова. Бо вони приходять тоді, коли українцям потрібна допомога. І саме тому ми добиваємося, щоб в новому році підняли зарплати рятувальникам, було виділено кошти на житло, на нову пожежну і вертолітну техніку. Щоб ці люди завжди живими поверталися додому, де їх чекають батьки і діти. І щоб кожен українець знав: якщо, не дай Бог, якась біда – рятувальники завжди на передньому краї. Завжди прийдуть на допомогу”, – зазаначив лідер парламентської фракції, вітаючи працівників ДСНС.

Політик нагадав: ще рік тому рятувальники отримували за свою надзвичайно важливу роботу 3000 гривень. Він добився підвищення цієї суми до 7000 гривень. І обіцяє на цьому не зупинятися.

“Рятувальники повинні отримувати достойну зарплату – мінімум 10 тисяч гривень на місяць. Останні 10 років рятувальники жодної копійки не отримали на придбання житла. Це неправильно – має бути державна підтримка. В цьому році за нашої підтримки на житло виділено 90 мільйонів гривень. В наступному році хочу, щоб було мінімум 150 мільйонів. І ще мінімум мільярд на рятувальну пожежну техніку. Щоб не на драндулєтах їздили 40 кілометрів на годину. І з озера воду заправляли. А щоб мали найсучаснішу техніку, щоб приходили вчасно і допомагали людям. 17 тисяч людей врятували наші героїчні рятувальники. І за це їм величезне спасибі. Ми заставимо, щоб влада виділяла кошти на потреби рятувальників”, – підкреслив Ляшко.

Політик окрему увагу приділив собакам-рятувальникам – кожній потиснув лапу і подякував за службу.

“Ці милі вівчарки, лабрадори і такси врятували тисячі людей – знаходили їх у лісах, витягували під завалами, ставали ангелами-охоронцями для дітей, які загубилися. Вони – справжні професіонали та найкращі друзі, яких сьогодні з почестями відправили на заслужений відпочинок”, – заявив Олег Ляшко.

Політик наголосив, що і надалі буде сприяти збільшенню фінансування для рятувальників.

Нагадаємо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи на щорічній звітній колегії ДСНС, заявив, що достойні зарплати рятувальникам та нове сучасне обладнання – запорука тисяч врятованих життів.

Раніше рятувальні частини Харківської області поповнилися шістьма новими пожежними машинами завдяки команді Радикальної партії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...