Ляшко-єврокомісару: Не дозволю скасувати мораторій на вивіз сировини з України

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його політсила не дозволить скасувати мораторій на вивезення з України сировини.

На зустрічі з Віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом політик підкреслив, що він разом із колегами по фракції є авторами «металургійного» закону, який ліквідовує дефіцит металобрухту. А також законопроекту, який забороняє вивозити з України необроблену деревину, чим сприяє розвитку вітчизняної деревообробної галузі.

«Я зустрічався з європейськими інвесторами на Житомирщині, Рівненщині, Львівщині. З моменту дії мораторію на вивезення лісу-кругляка вони вклали в Україну десятки мільйонів євро інвестицій. Тому ми закликаємо наших європейських партнерів приходити в Україну, створювати тут робочі місця та вивозити на європейські ринки готову продукцію, а не сировину», – підкреслив Ляшко.

Політик переконаний, що стосунки України із Євросоюзом повинні будуватись як партнерські. Тому з України має вивозитись не сировина, а готова продукція.

«Хочу запевнити вас, пане Єврокомісар, що ми докладемо всіх зусиль та не дамо скасувати заборони на вивезення з України сировини. Хочу, щоб наші європейські партнери реально дивились на ситуацію в Україні. Ми за рівні партнерські стосунки з вами!», – звернувся до єврокомісара народний депутат.

Разом із тим Олег Ляшко подякував членам Єврокомісії за підтримку України у боротьбі із російською агресією.

«Надзвичайно важлива позиція Єврокомісії щодо посилення санкцій проти Росії. Сподіваюсь, що кожна притомна в Європі людина розуміє, що українці борються не тільки за свою незалежність, а й за мир у Європі та всьому світі», – зазначив депутат.

загрузка...
Загрузка...