Львівському поліцейському не вдалося довести, що він чесно заробив на автомобіль

Прокуратурою Львівської області розпочато досудове розслідування за фактом незаконного збагачення працівником одного з відділів поліції м.Львова.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, проведеним моніторингом електронної декларації працівника одного із районних відділів поліції м. Львова на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції встановлено, що останнім у листопаді 2015 року набуто транспортний засіб Infiniti QX60, ринковою вартістю 1, 3 млн грн.

У той же час, за поданням прокуратури області керівництвом Головного управління Нацполіції у Львівській області було проведено відповідну службову перевірку на предмет законності набуття вказаного автомобіля. Як наслідок, законність набуття прав на транспортний засіб не доведено.

З огляду на викладене, слідчим управлінням прокуратури Львівської області за вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.368-2 КК України, тобто незаконне збагачення. На даний час триває досудове розслідування.

Зазначимо, що прокуратура області продовжує опрацьовувати подані е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що САП розслідує незаконне збагачення замначальника слідчого управління Києва.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...