Львівська міська рада уклала тимчасовий договір з перевізниками

У Львові на свята курсували менше ніж 20% маршруток.

Транспортна криза далася взнаки ще у перший день нового року. За даними однієї з громадських організацій, увечері на 13 маршрутах не курсував жоден автобус, а на 11 маршрутах виїхали лише один-два.

У коментарі для ІНФОРМАТОРа начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Віктор Щир повідомив, що оприлюднена громадськими активістами інформація щодо кількості автобусів, які курсували – неправдива та назвав дійсну причину.

“Так, я погоджуюсь із тим, що 7-9 січня значна кількість автобусів не змогла виїхати на маршрути, але сьогодні ситуація покращилась. Оприлюднена громадськими активістами інформація – неправдива. Дані системи он-лайн GPS не завжди відповідають дійсності, інколи у цій системі є збій”, – прокоментував Щир.

Він пояснив, що на різдвяні свята машини не виїхали з банальних причин – у багатьох позамерзала повітряна система, яка керує дверима і гальмами, але в основному підвело пальне.

Також Віктор Щур наголосив на тому, що якщо з боку перевізника відбувається навмисне невиконання угоди, міськрада пише листи попередження.

“На сьогодні таких причин нема, оскільки всі проблеми, які призвели до невиходу транспорту лише технічні”, – додав чиновник.

“Згідно з рішенням виконкому, у нас з перевізниками заключений тимчасовий договір до 31 березня. Саме в цей час буде визначений переможець конкурсу, з яким ми зможемо підписати довготривалу угоду”, – заявив керівник управління транспорту Львова.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що 6 та 7 січня у Львові на маршрути не вийшло майже 90% перевізників.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...