Лозовий закликав владу зупинити чергову аферу «Нафтогазу»

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий закликав владу зупинити корупційну схему НАК «Нафтогаз», коли людям незаконно нараховують у платіжках додаткові сотні кубометрів газу. 

«Останнім часом громадяни з усієї України завалюють фракцію Радикальної партії зверненнями через отримані платіжки. Що відбувається? Українці отримують в платіжках додаткових від 100 до 300 кубів газу на місяць, який вони нібито використали. «Нафтогаз» пояснює це тим, що, мовляв, ваш лічильник не проходив стандартизацію. Це просто вже відверте знущання, коли людей обікрали до нитки та продовжують залазити в кишені, в тому числі до найбідніших, і витягають останнє. Люди за свої гроші встановили лічильники, щоб економити, а їм «Нафтогаз» пише, щоб вони платили ще більше. Це вже просто знущання», – обурився народний депутат під час виступу на Погоджувальній раді у  ВРУ, – передає ІНФОРМАТОР.

Лозовий зазначив, що більшість українців і без того не знають як вижити, купити ліки і продукти, відправити дітей у школу, не кажучи вже про солодощі для дітей і внуків, а влада ще й підвищує вартість тарифів на житлово-комунальні послуги і дописує в платіжки додаткові кубометри газу.

«Це все корупція «Нафтогазу», яку покриває влада. Ми вимагаємо і закликаємо всіх, кому не байдуже як житимуть далі українці, підтримати вимогу Радикальної партії. На чолі з нашим лідером Олегом Ляшком ми зареєстрували в парламенті законопроект про скасування рішення уряду про підвищення ціни на газ. Фахівці довели, що це підвищення є необгрунтованим. На потреби ЖКГ українці повинні платити вдвічі менше. І це реально, якщо ціна на газ буде чесно порахована. І тому наша базова вимога – встановлення чесної ціни на газ», – заявив народний депутат.

За словами політика, коли керівники «Нафтогазу» Андрій Коболєв, Юрій Вітренко називають обґрунтованою теперішню ціну на газ, вони брешуть.

«Шановні укранці, коболєви-вітренки брешуть вам. Правда у тому, що собівартість українського газу – 2-2,5 тисячі гривень за тисячу кубічних метрів. З витратами на транспортування і закладеною в ціну рентабельністю газ для українців має коштувати 3,5-4 тисячі гривень за тисячу кубометрів. Не більше. А коли більше, то це у вас крадуть», – звернувся парламентар до українців.

Лозовий наголосив: Радикальна партія вимагає зупинити грабунок людей, який чинить «Нафтогаз», а керівництво кампанії притягнути до відповідальності.

«Ми вимагаємо припинити цей грабунок українців та притягнути до відповідальності злодіїв з «Нафтогазу». Вони виписують собі десятки мільйонів доларів премії за виграний Стокгольмський арбітраж, при цьому Україна ще не отримала жодної копійки, а вони вже понад 40 мільйонів доларів собі приписали. І що вони роблять з цими грошима? Коболєв виводить їх у США, Вітренко – в Ліхтенштейн. Вони не пов’язують своє майбутнє з Україною. Ті, хто сьогодні керують державою, в тому числі «Нафтогазом», одружуються за кордоном, купують там нерухомість, народжують там дітей, лікуються, відкривають бізнес, і навіть вже місця на кладовищах покупляли на Сен-Жермен і Пер-Лашез. На відміну від них, нам тут жити. А тому ми повинні зупинити цей безлад. Коболєва, Вітренка і все керівництво «Нафтогазу» треба судити. Ми вимагаємо їхнього арешту, а ті мільйонні премії, які вони собі виписали, необхідно повернути в бюджет України і спрямувати на відновлення соціальної норми на споживання газу. Лише тоді у найбідніших українців з’явиться шанс вижити», – додав депутат.

Нагадаємо, українці шоковані перерахуванням цін на газ і появою незрозумілих боргів у платіжках.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...