Лозовий вимагає пільгових тарифів на комуналку для Української церкви

Заступник лідера Радикальної партії Андрій Лозовий з трибуни парламенту розповів, з якими проблеми стикається Українська церква.

«Сьогодні ми, як ніколи, близькі до того, що Україна здобуде Українську автокефальну церкву, за що не одне покоління українців боролися сотні років. Але створенню Української помісної церкви, крім протидії Москви, заважає агентура в Україні, якої чимало і в цій парламентській залі. Заважає й бездумна економічна політика влади. Я сюди приїхав з Феодосійського монастиря. Це острівець українського духу серед «русского мира» в Києві. Цей монастир за листопад отримав платіжку за опалення у понад 27 тисяч гривень. По таких безбожних тарифах, які запровадила нинішня влада, не зможе платити жоден український храм», – обурився Лозовий.

Команда Олега Ляшка вимагає встановити пільгові тарифи на опалення для Української Православної Церкви Київського патріархату, щоб вони могли захищати інтереси українців, а не шукати кошти на сплату комуналки.

«З Архімандритом Макарієм, настоятелем монастиря, ми порахували, що за грудень рахунок за опалення без пільг буде близько 75 тисяч гривень. Таких коштів у монастиря немає. Тому я закликаю владу – побійтеся Бога, не знущайтеся над людьми та нашою церквою, виконайте вимогу Радикальної партії і поставте законопроект Радикальної партії про зниження тарифів на розгляд. Дайте пільги нашій Українській церкві і знизьте тарифи для людей, а не залазьте в кишені української церкви та українських родин. Ні люди, ні церква не здатні сплатити такі гроші за тарифи, які встановлює влада на вимогу МВФ!», – наголосив Лозовий.

Нагадаємо, Лозовий закликав владу зупинити чергову аферу «Нафтогазу».

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...