Лозовий порадив Гриценку застрелитись, якщо він офіцер

Народний депутат Андрій Лозовий прокоментував політичний матеріал Жидачівської районної газети «Новий час», який за його інформацією є політичним замовленням Анатолія Гриценка проти народного депутата Олега Ляшка.

Про це йдеться на сторінці депутата у Facebook.

«Cьогодні отримав інформацію про замовну огидну проплачену публікацію проти Олега Ляшка в Жидачівській районній газеті «Новий час». За моєю інформацією, головний редактор цієї газети Андрій Данилець отримав за це надруковане лайно конверт з грішми від Львівського штабу одного з кандидатів – вічно непрохідного Анатолія Гриценка, який, будучи міністром оборони, був одним з тих, хто знищував і розграбовав українську армію, шляк би його трафив», – написав депутат.

Він додав, що не збирається судитися з журналістами, проте зазначив, що справу проти них мають розпочати компетентні органи.

Крім цього, Лозовий запропонував Гриценку покаятися і застрелитися, якщо він має офіцерську честь.

«Отримані гроші Данилець, звісно, не задекларував і не сплатив з них податки, що є підставою для розслідування компетентними органами. Замовнику ж цієї бздури у районній газеті знаному мантилепу Анатолію Степановичу Гриценку раджу не поливати брудом значно сильніших за нього політичних опонентів, а проаналізувати скільки горя він зробив для держави і нації, розвалюючи її військо – і як дорого ми сьогодні за це платимо – і, якщо він, все-таки офіцер – публічно покаятись і застрелитись», – гостро відреагував він.

«Глибоко переконаний, що політики мають змагатися своїми програмами, ідеями, перш за все – діями, а не взаємним поливанням брудом. Різного роду маніпуляції і чорнуха – це викривлення реального вибору громадян», – резюмує він.

Нагадаємо, раніше народний депутат Лозовий заявляв, що брудна кампанія по дискредитації Ляшка перейшла у місцеві ЗМІ.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...