Лозовий вимагає зробити інфраструктуру доступною для людей з інвалідністю

Народний депутат Андрій Лозовий звернувся до суспільства і колег-парламентарів із закликом забезпечити права людей з обмеженими можливостями. 

З трибуни Верховної Ради член парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка заявив, що ставлення держави до людей з особливими потребами – це маркер цивілізованості суспільства.

Політик згадав історії Євгена Гаврилюка, який не може потрапити на станцію метро “Лівобережна” на візку через те, що нові двері вестибюлю вужчі за ширину більшості візків для людей з інвалідністю. Окрім того, депутат зробив акцент на випадку Анатолія Варфоломієва, якого не пустили до метро з собакою-поводирем.

Наостанок Андрій Лозовий закликав міняти ситуацію не тільки законодавчо, а й у побуті.

Нагадаємо, два народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка беруть участь у щорічному Благодійному аукціоні зустрічей, присвяченому до Міжнародного дня захисту дітей. Кошти, виручені завдяки атракціону, витратять на подарунки і розважальну програму для дітей з усіх будинків дитини Києва.

Раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що у столиці пройде благодійний аукціон, присвячений збору коштів на лікування важкохворих сестер-близнючок.

Волонтерський центр “Криївка Вільних” також збирає одяг та іграшки для дітей, які проживають на лінії зіткнення.