Льовочкін збирає в Раді голоси за зняття недоторканності з Лозового, – джерело

У Верховні Раді група депутатів, які наближені до Сергія Льовочкіна, збирають голоси для зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового.

Про це ІНФОРМАТОРу стало відомо з джерел у фракції Опозиційного блоку.

10 липня 2017 року під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів Комітетів Верховної Ради України визначили, що питання зняття недоторканості з народних депутатів буде внесене в четвер, 13 липня.

За інформацією інсайдера, народний депутат Сергій Льовочкін зібрав нараду з підконтрольними йому депутатами та дав чіткі інструкції щодо голосування по порядку денному останнього пленарного тижня перед канікулами парламенту.

“Головним питанням зборів стало зняття депутатської недоторканості. Завданням, яке поставив перед депутатами Сергій Льовочкін стала максимальна мобілізація та збір голосів на підтримку зняття недоторканості з представника Радикальної партії Андрія Лозового”, – акцентує увагу джерело.

“Відповідальними за збір голосів Льовочкін призначив Сергія Капліна та Ольгу Червакову”, – резюмує співрозмовник.

Як повідомлялось раніше, “Партія простих людей”, тепер вже “Соціал-демократична партія” депутата Капліна є проектом олігарха Сергія Льовочкіна.

Також, колишня журналістка телеканалу “Інтер”, яким володіє Сергій Льовочкін, Ольга Червакова.