До “ЛНР” прибули бойовики ПВК “Вагнер” для підтримки Корнета, – СБУ

Служба безпеки України підтвердила, що на територію так званої “ЛНР” прибули додаткові сили ПВК “Вагнер” з Російської Федерації.

“СБУ підтверджує прибуття з РФ на територію тимчасово окупованих районів Луганської області додаткових сил ПВК “Вагнер” для збройної підтримки так званого “міністра внутрішніх справ ЛНР” Ігоря Корнета”, – йдеться у повідомленні прес-служби органу.

СБУ зазначає, що в 2015 році Корнет і керівник ПВК “Вагнер” Уткін під кураторством ФСБ Росії керували ліквідацією ватажків і “зачисткою” збройних формувань “Бетмена”, “Косогора”, “Фоми”, а також різних козацьких військових формувань.

Згідно з інформацією, співробітники СБУ перехопили переговори терористів і опублікували аудіозаписи, на яких можна почути деталі подій 2015 року.

“СБУ не виключає аналогічного сценарію розвитку подій за результатами завершення ситуації, що склалася в Луганську”, – додали в прес-службі.

Раніше Служба безпеки України оприлюднила дані про 150 найманців приватної військової компанії “Вагнера”, які воювали на Донбасі, і заявила, що частина бійців має кримінальне минуле і була завербована до ПВК після отримання терміну.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...