Ляшко заряджає людей енергією (ВІДЕО)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав геріатричний пансіонат у селі Іванівка на Житомирщині.

Політик поспілкувався з підопічними пансіонату та виступив перед ними у актовому залі установи. Літні люди із захопленням слухали виступ Ляшка.

Відповідне відео розмістив на своїй сторінці у Facebook нардеп Андрій Лозовий.

“Просто подивіться це відео. Він круче Кашпіровского і Вольфа Мессінга. Заряджає людей енергією. Тут тільки голос, Ляшка на відео нема.

Знімав Ганну Андріївну з Черняхова. Вона – фантастичний слухач. І коли дивишся в її очі – розумієш, чому стільки людей за нашого Олега, що б проти нього не робили”, – зазначив парламентар.

 

“Я поставив перед собою завдання відбудувати все, що Ви збудували. Із великої свалки зробити велику стройку, щоб Україна була великою стройкою, як у Вашій молодості, люди добрі. Зроблю, щоб Україна розвивалася. Щоб не торгували землею, сировиною, робочою силою. Торгівля українською продукцією, відновлення промислового потенціалу, економіки, збільшення добробуту українців, підвищення зарплат, перерахунок пенсій, наведення порядку в країні – все те, що було у Вашій молодості. Я верну Вас у Вашу молодість, у найкращі часи. Я хочу, щоб після нашої зустрічі Ви зарядилися здоров’ям, зарядилися енергією від мене. Дайте я до кожного з Вас доторкнуся, щоб моя енергія до Вас пішла”, – звернувся до літніх людей Ляшко.

Раніше Олег Ляшко заявив, що українці не повинні платити більшість від свого доходу за комуналку. Політик вимагає від влади знизити ціни на газ та встановити мораторій на підвищення тарифів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...